Konečně i v ČR!

Čistící prostředky

 

Orange Mate Kuchyňský odmašťovač koncentrát 500ml  Pomerančový olej    

MOC 80 Kč  

Skvělý koncentrovaný odmašťovač bez fosfátů. Využívá pouze přírodní látky. Pomerančový olej dodává výrobku decentní vůni pomerančů. Výborně odstraňuje i silnější vrstvy mastnoty na pekáčích, troubách nebo grilech. Lze použít i jako náhradní náplň k výrobku Univerzální čistič Orange pomeranč po naředění v poměru 1:10. Zvolen ‘Best Eco Product 2012’ čtenáři Natural Lifestyle magazine

 

 

 

Orange Mate univerzální čistič 500ml  Pomeranč

74 Kč¨

Bezfosfátový odmašťovač využívá čistící vlastnosti pomerančového oleje k odstraňování běžné mastnoty v domácnosti (kuchyňské linky, obklady, mikrovlnné trouby, dřevěné povrchy…). Pro doplňování výrobku lze využít výrobek EFP Kuchyňský odmašťovač Orange Mate Pomeranč , který je nutné naředit 1:10.

 

 

 

 

 

Parsley Plus Univerzální čistič 500ml  Petržel

80 Kč

Univerzální přírodní čistič je vhodný do kuchyně i na všechny tvrdé povrchy v domácnosti. Skvělé i pro žulové obklady a umělý kámen. Vneste do bytu svěží bylinkovou vůni petržele.Musíte to cítit, abyste poznali rozdíl!

 

 

 

 

 

 

Čistič hraček a dětských pokojů 500ml  Bez vůně

80 Kč

Při vývoji tohoto čističe se přihlíželo k potřebám malých dětí a rodičů, kteří nevědí, kam dřív skočit. Bez vůně,  pH neutrální. Důkladně čistí všechny hračky, ale i dětský nábytek, postýlky a další předměty s tvrdým povrchem. Zanechává je čisté, svěží a bez chemických zbytků a výparů jako běžná chemická čistidla. Obsahuje neškodné antibakteriální přírodní složky, které odstraňují škodlivé bakterie na bázi mýdlových složek a vody.

 

 

 

 

Čistič ovoce a zeleniny 500 ml

MOC 79 Kč

Odstraňte snadno špínu, chemikálie, bakterie, pesticidy, těžké kovy a mastný vosk z povrchu ovoce a zeleniny s tímto skvělým přírodním a netoxickým výrobkem. Bez chutě a vůně. Snadno se opláchne, nezanechává zbytky. Ideální také na mytí rukou, kuchyňských prkýnek a dalších povrchů výrobků před a po přípravě jídla

 

 

 

 

 

EARTH ENZYMES ČISTIČ ODPADU 908g

MOC 231 Kč  

Kombinace přírodních enzymů nabízí přírodní alternativu k ekologicky nešetrným čističům odpadů.  Rozloží organické nečistoty podobně jako váš žaludek jídlo. Efektivní na usazené zbytky jídel, mastnotu a mýdlo v kombinaci s vlasy. Vhodné pro koupelny, kuchyně, toalety, sprchy… Vhodné i pro ČOV

 

 

 

 

 

 

Čistič podlahy 500ml Spray & Mop Citron

MOC 74 Kč

Držitel ocenění Good Housekeeping Institute’s Green Living Award 2009. Netoxický a přírodní čistič podlah, vhodný pro parkety, laminátové podlahy, linolea, keramickou dlažbu a další tvrdé povrchy. Pouze nastříkáte na podlahu a vytřete hadrem nebo mopem. Velmi snadno se používá a skvěle voní po citronech. Ideální na celou podlahu i při potřebě odstranění menších skvrn.

 

 

 

 

 

Čistič podlahy koncentrát 500ml  154 Kč  Citron & Šalvěj

Tento přírodní čistič podlah dobře myje podlahy a odstraňuje nečistoty. Má příjemnou vůni citronu a šalvěje. Vhodné na dřevěné a laminátové podlahy, dlažbu a další tvrdé povrchy. Každá lahev vydrží minimálně na 16 kýblů. Vhodné pro větší plochy.

 

 

 

 

 

 

Čistič nábytku 500ml Olivy & Pomeranč

MOC 80 Kč

Bestseller od Earth Friendly Products. Čistí a chrání dřevo. Vyrobeno z rostlin, hlavně z přírodního olivového a pomerančového oleje, pro čištění a péči o dřevěné povrchy v domácnosti. Tento přírodní výrobek obsahuje čistící kondicionér, který šetrně odstraní prach, šmouhy a špínu, takže je perfektní i pro každodenní úklid. Použijte na nábytek, vinyl, obložení…

 

 

 

 

 

Čistič skel 500ml Ocet & kokosové mléko

MOC 74 Kč

Vyrobeno z rostlin. Tento výrobek kombinuje osvědčený efekt octa s kokosovým mýdlem. Ideální na mytí oken, zrcadel a všech skleněných povrchů.

 

 

 

 

 

 

ECO Breeze Osvěžovač a pohlcovač pachu z čalounění 500ml Citronová tráva

MOC 80 Kč

Skvělý pomocník proti nežádoucím zápachům. Díky čistě přírodnímu složení jej můžete bez obav použít na jakýkoliv předmět v domácnosti, který potřebujete osvěžit příjemnou vůní organické citronové trávy. Doporučujeme například na křesla, sedačky, psí nebo kočičí pelíšky. Při použití osvěžíte i aroma celé místnosti.

 

 

 

 

 

Čistič koberců 950m Bergamot & Šalvěj

MOC 154 Kč

Koncentrovaný přirodní čistič koberců  s vůní bergamotu a šalvěje je možné použít pro ruční i strojové čistění koberců v horké i studené vodě. Neobsahuje fosfáty, chlór ani ropné látky.

 

 

 

 

 

 

Čistič sprch a koupelen 500ml Levandule & Tea Tree

MOC 74 Kč

Pomůže odstranit skvrny od vodního kamene a mýdla. Působí i preventivně. Pro optimální preventivní efekt se doporučuje častá aplikace. Zabráníte tak tvoření skvrn. S vůní levandulových a tea tree esenciálních olejů.Tento výrobek je také skvělý univerzální čistič pro koupelny pro své antiseptické účinky levandule a tea tree vonných olejů. Můžete jej použít na záchodová prkénka, zrcadla…

 

 

WC čistič 710ml MOC 83 Kč  Cedrové dřevo

WC čistič má gelovou konzistenci, snadno se používá. Z kokosových výtažků a cedrového oleje, který má přírodní antiseptické účinky. Skvěle čistí i vodní kámen a likviduje bakterie.  Provoní WC vůní cedrového dřeva.

 

 

 

 

 

 

Krémový čistič 500ml MOC 79 Kč  Citron

“Nejlepší krémový čistič, jaký jsem kdy používal ”  je časté hodnocení zákazníků k tomuto výrobku. Krémový čistič je koncentrovaný prostředek, který neškrábe a přitom výborně čistí a leští tvrdé povrchy (porcelán, pánve, sporák…). S příjemnou citronovou vůní. Po prvním použití pocítíte rozdíl.