Konečně i v ČR!

Distributor pro ČR

Výrobky Earth Friendly Products i mnoho dalších eko výrobků do ČR dováží a dále distribuje

O nás

Zelená domácnost je projekt firmy Inreko s r.o.

Jsme česká rodinná firma, které není lhostejný stav životního prostředí kolem nás i ve světě. Ubývající pralesy, špinavé řeky, přeplněné skládky odpadů, znečištěné ovzduší, stoupající hladina oceánů téměř bez ryb, skleníkové plyny, plasty všude kolem nás…. To vše nám vadí a věříme, že i Vám, našim zákazníkům.

Cesta od obav k aktivní pomoci bývá složitá. Ale nemusí být. Na začátku stačí, když lidé více přemýšlí o tom, jaké výrobky si vlastně kupují a jaký je jejich dopad na životní prostředí. Téměř vždy již totiž existuje přírodě bližší alternativa s výbornými užitnými vlastnostmi.

Proto jsme před několika lety otevřeli internetový obchod Zelená domácnost, nabízející zelenou, nebo alespoň zelenější, alternativu k běžným výrobkům. Naším cílem je nabízet výrobky dobré nejen pro přírodu, ale hlavně pro naše zákazníky.

V našem podnikání se samozřejmě nesnažíme jen nabízet kvalitní šetrné výrobky, ale také minimalizovat negativní dopady provozu naší firmy na životní prostředí. V kancelářích topíme tepelným čerpadlem, využíváme solární energii, splachujeme dešťovou vodou, důsledně minimalizujeme a třídíme odpad. Recyklované obaly využíváme i při balení objednávek. Pokud to jen trochu jde, využíváme hromadnou dopravu.

Hodně času věnujeme i ekologické osvětě, publikujeme v médiích, máme několik tematických webů.

Jsme hrdí na to, že přestože podnikání s eko výrobky není jednoduché, podporujeme naší činností několik zajímavých ekologických organizací a jejich projektů.

Jsme držitelem certifikátu Zelená kancelář, oceňující naší snahu o ekologický provoz a umístili jsme se na 3.místě v soutěži TOP odpovědná malá a střední firma roku 2011.

Zkrátka děláme jen to, co si myslíme, že je správně. Jsme si jisti, že vy také, a proto jste navštívili tento web.

Pokud máte zájem o VO spolupráci kontaktujte nás.Věříme, že si z naší nabídky, kterou neustále rozšiřujeme, vyberete a budete s našimi výrobky i našimi službami spokojeni.

Pokud máte zájem o nákup pro vaší domácnost, v sekci "PRODEJCI" tohoto webu najdete akuální přehled všech prodejců výrobků Earth Friendly Products.

Děkujeme za váš zájem o ekogické výrobky.

Petr Dobrý

Zelená domácnost.com

21.9.2013