Konečně i v ČR!

O Earth Friendly Products

Společnost Earth Friendly Products byla založena v USA rodinou řeckým přistěhovalců s  chemickým vzděláním již v roce 1967 s cílem dokázat, že čistá domácnost a ochrana planety není protimluv ani luxus. Zakladatelé se rozhodli vyrábět velmi účinné  čistící prostředky s využitím opravdu zelených surovin a technologií.

V současnosti vyrábějí ve vlastních výrobních více než 150 výrobků využívajících pouze přírodní látky z rostlin bez toxických barviv i konzervačních prostředků. Lidé z EFP maximálně dbají na celý výrobní proces a jeho dopady na životní prostředí. Využívají se výhradně obnovitelné zdroje energie (slunce, vítr, voda), emise vznikající dopravou jsou refundovány offsetovými programy (sázení stromů…).  Earth Friendly Products  a její výrobky jsou držitelem mnoha ocenění a certifikátů. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. Jejich prací prášek  ECOS® je v současnosti nejprodávanějším eko pracím práškem na světě.

V současné době firma expanduje a ve snaze pomoci řeckému hospodářství si jako místo pro expanzi do dalších evropských zemí zvolila právě Athény. I to je důvod proč jsme se rozhodli nabídnout nyní tyto ekologicky šetrné výrobky i českým zákazníkům. Výrobky Earth Friendly Product jsou natolik koncentrované, že cena za jedno použití je srovnatelná s běžnými, k přírodě i lidem nešetrnými, výrobky. Vyzkoušejte je, stojí to za to!

Více o firmě na www.ecos.com